Referencie

Povedali o mne

Vaša spokojnosť je mojou prioritou, Presvedčte sa sami
5.0
Na základe 4 recenzií
powered by Google
Jana KorcovaJana Korcova
18:34 19 Jun 23
So simplybe sme ako firma veľmi spokojní, práca je urobená nadštandardne rýchlo a podľa našich predstáv. Majiteľ vie presne zachytiť myšlienku, ktorú sme chceli znázorniť. Ďakujeme. NJ Pharma Consulting s.r.o.
Henriette ŐsziováHenriette Ősziová
12:57 19 Jun 23
Veľká spokojnosť s grafickým spracovaním, rýchlosťou dodania aj komunikáciou. Odporúčam! 🙂
Filip BaisFilip Bais
07:10 03 Jun 23
Skvelá spolupráca. Dodanie grafiky na čas, prijemné a profesionálne vystupovanie, rovnako tak prístup k práci. Určite odporúčam.
Kristina RosenKristina Rosen
14:04 19 May 23
Ďakujem za skvelú spoluprácu. Pán Ilavský pracuje rýchlo, profesionálne a trafil sa mi do vkusu hneď na prvú dobrú. Mám radosť zo som ho našla a teším sa na ďalšiu spoluprácu
"Ako môžem zhrnúť spoluprácu našej agentúry s Jančim: Promptná reakcia a odpovede na naše emaily a požiadavky, rýchle zapracovanie feedbackov, grafické cítenie a vyladený UX dizajn, celkovo prijemná a ustretová spolupráca. Všetci klienti prijali webstránky "na prvú", s minoritnými úpravami, ktoré Janči následne zapracoval. Sme spokojní!"
MSc. Daiana Csúr
Acount Manager | Prognessa
"Spolupracujeme už dlhšiu dobu a so službami sme veľmi spokojní. Weby, ktoré produkujú, sú moderné, prehľadné a dobre sa na ne pozerá. Taktiež oceňujeme spoľahlivosť, ktorá je v dnešnej dobe preplneného trhu veľmi dôležitá a vzácna. Určite odporúčame."
Roman Beňo
Ampo Production
"Pána Ilavského som prvýkrát oslovil na odporúčanie od známeho. Nakoľko sa spolupráca osvedčila, zveroval som mu viac úloh a svojich predstáv, ktoré podľa zadania včas vypracoval. Oceňujem jeho kreatívny štýl a schopnosť zladiť sa nielen s mojou predstavou ale aj originálne doplniť to čo som sám nevedel presne definovať. S výsledkami jeho prác som plne spokojný a plánujem ich využívať aj naďalej."
Dušan Šulov
špecialistanainvestovanie.sk
"Spolupráci s Jánem můžu jedině doporučit. Profesionální přístup, dodržování termínů, milá komunikace a kvalitní výstup. Ján nám pomohl s redesignem jednoho z našich webů."
Šárka Dzidová
Marketing Manager | Trayto a.s.
"Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a promptnosť, bola som naozaj spokojná."
PhDr. Dominika Urbánková
minieworld.sk
"Děkuji za skvělou spolupráci. Pán Ilavský pracuje rychle, profesionálně a trefil se mi do vkusu hned na první dobrou. Mám radost ze jsem ho našla a těším se na další spolupráci."
Kristina Rosen
Train With Us
"Veľmi si cením ľudský prístup
a dodržiavanie termínov na ktorých sme sa dohodli. Môžem len odporučiť."
Miroslav Filip
Majiteľ | MFconcept
"Veľká spokojnosť a profesionálny prístup pri tvorbe webu a iných reklamných predmetov. Určite odporúčam aj iným. Super spolupráca do budúcna pri ďalších projektoch."
Michal
Manažér | MDmax, vipstany.com
"Spokojnosť, skvelá komunikácia, môžem len odporučiť. Práca so stránkou skvelá, finálny výsledok vyzerá super. Kvalita!"
Michal Klimiček
Majiteľ | Royal Exclusive
"Čo sa týka vašej práce, ja som veľmi spokojný a nemám čo vytknúť, super. Vďaka."
"Čo sa týka vašej práce nemám čo vytknúť."
Branislav Starinský
Majiteľ | Franchi Slovakia
"Dohodnuté veci splnili na čas, Vysvetlia a nasmerujú, ktorá forma je vhodná
a prečo."
Peter Olos
Majiteľ | Blue Power Slovakia
Potrebujete externého grafika?
Kontaktujte ma a urobím maximum, aby ste boli spokojný